Giżycký okres
Ubytování
Stojí za to
Vodácké cesty
Cyklostezky
Jachting
Rybaření
Aktivní odpočinek
Služby pro turisty
Plavby lodí
Partneři
Galerie
O nás
Zima
Search:

Your e-mail:

Password


Please enter your email address, while you are not registered.

Forgot your password?

Restaurace


BYSTRY

* Restauracja "Dzika Kaczka", Osrodek Wypoczynkowy "Borowo", tel. + 48 694 423 322, www.dzikakaczka.com.pl


GIZYCKO
 
* Restauracja "Aquarium", ul. Nadbrzezna 11, tel. + 48 87 428 59 05, www.aquarium.mazury.info.pl
 
* Restauracja "Eko Marina", ul. Dabrowskiego 14, tel. + 48 87 428 60 66
 
* Restauracja "Grota", ul. Nadbrzezna 3a, tel. + 48 87 421 44 54, www.zajazd-bialymlyn.pl/grota
 
* Restauracja Hotel Masovia ***, ul. Dabrowskiego 8, tel. + 48 87 735 20 90,
www.hotelmasovia.pl 
 
* Restauracja Hotel Mazury **, al. Wojska Polskiego 56, tel. + 48 87 428 59 56,
www.hotelmazury.pl
 
* Restauracja Hotel Wodnik ***, ul. 3-go Maja 2, tel. + 48 87 428 38 71, www.cmazur.pl
 
* Restauracja "Jantar", ul. Warszawska 10, tel. + 48 87 428 54 15, www.jantar-gizycko.pl 
 
* Restauracja "Kociolek", ul. Warszawska 9, tel. + 48 87 428 17 85, www.restauracjakociolek.pl 
 
* Restauracja "Kuchnie Swiata", Pl. Grunwaldzki 1, tel. + 48 87 429 22 55, 
www.kuchnieswiata.pl
 
* Restauracja "Kurna Chata", ul. 3 Maja 4/11
 
* Restauracja "Labedzi Ostrow", Piekna Gora, tel. + 48 87 735 20 21, www.labedziostrow.pl
 
* Restauracja "Neptun Club", al. Wojska Polskiego 35, tel. + 48 87 428 31 02,
www.neptunclub.pl 
 
* Restauracja "Pod Kominkiem", ul. Unii Europejskiej 11, tel. + 48 87 428 40 81

* Restauracja "Porto", ul. Nadbrzezna 5A, tel. + 48 87 428 11 12, www.restauracjaporto.com.pl

* Restauracja "Relax", ul. Bialostocka 5a, tel. + 48 87 428 30 70

KOZIN

* Restauracja "Signor Caffettano", Kozin 4, tel. + 48 601 807 440, www.caffettano.pl


KRUKLANKI

* Restauracja "Pod Zubrem", ul. 22 Lipca 15, tel. + 48 87 421 70 48


KRUKLIN

* Restauracja "Pod Zurawiem", Kruklin 47, tel. + 48 87 734 12 00, www.mazurskiesiedliskokruklin.pl

MILKI

* Restauracja "Jagna", tel. + 48 87 421 10 21

* Restauracja "Mysliwska", Wyszowate 44, tel. + 48 87 421 15 50, www.hotelmysliwski.pl

* Restauracja "Teresa", Marcinowa Wola 2, tel. + 48 87 421 16 44, www.pensjonatteresa.pl

* Zajazd Milki, ul. Gizycka 6, tel. + 48 87 421 11 30, www.zajazdmilki.mazury.pl


WILKASY
 
* Restauracja "AZS Centrum", ul. Niegocinska 5, tel. + 48 87 428 07 00, www.azs-wilkasy.pl
 
* Restauracja "Fregata", ul. Olsztynska 86, tel. + 48 87 428 02 02, www.pfregata.eu
 
* Restauracja Hotel Tajty **, ul. Przemyslowa 17, tel. + 48 87 428 01 94, www.hoteltajty.pl
 
* Restauracja "Kormoran" PTTK, ul. Niegocinska 1, tel. + 48 513 705 347
 
* Restauracja "Na Skarpie", ul. Niegocinska 2
 
* Restauracja "Niegocin", ul. Niegocinska 7, tel. + 48 87 428 04 94, www.wioskaturystyczna.pl

WYDMINY
 
* Restauracja "Victoria", ul. Grunwaldzka 1c, tel. + 48 502 515 410, www.victoria.wydminy.com

 
  ©2007-2009 Centrum Promocji i Informacji Turystycznej, CMS by Jarosław Sienkiewicz, Łukasz Nowicki