Über Polen...
Kreis Giżycko
Millenium Heiligen Bruno
Űbernachtungen
Sehenswert
Wanderwege
Kanurouten
Fahradrouten
Segeln von A bis Z
Angeln
Aktivtouristik
Service für Touristen
Schiffsfahrten
Veranstaltungskalender 2018
Kulturenveranstaltungen
Rettungsdienste
Partner
Fotogalerie
Über uns
Winter
Bibliothek
Search:

Your e-mail:

Password


Please enter your email address, while you are not registered.

Forgot your password?

Restaurants


BYSTRY

* Restauracja "Dzika Kaczka", Ośrodek Wypoczynkowy "Borowo", +48 694 423 322, dzikakaczka.com.pl


GIŻYCKO

* Restauracja "Aquarium", ul. Nadbrzeżna 11, +48 769 979 655, aquarium.mazury.info.pl

* Restauracja "Dom Perkun", Pierkunowo 10A, +48 696 860 421, domperkun.pl 

* Restauracja "Grota", ul. Nadbrzeżna 3a, +48 87 421 44 54, zajazd-bialymlyn.pl/grota

* Restauracja Hotel Masovia***, ul. Dąbrowskiego 8, +48 87 737 13 22, hotelmasovia.pl

* Restauracja Hotel Mazury***, Al. Wojska Polskiego 56, +48 87 428 59 56, hotelmazury.pl

* Restauracja Hotel Wodnik***, ul. 3-go Maja 2, +48 87 428 38 71, cmazur.pl 

* Restauracja "Kuchnie Świata", Pl. Grunwaldzki 1, +48 87 429 22 55, kuchnieswiata.pl

* Restauracja "La Bibliotheque", ul. Św. Brunona 1, +48 87 732 65 24, hotelstbruno.pl

* Restauracja "Lokal 25", ul. Mickiewicza 25, +48 516 708 721 

* Restauracja "Łabędzi Ostrów", Piękna Góra, +48 87 735 20 21, restauracjalabedziostrow.pl

* Restauracja "Neptun Club", Al. Wojska Polskiego 35, +48 87 428 31 02, neptun-club.pl

* Restauracja "Papryka", ul. Olsztyńska 16A, +48 87 428 58 42, restauracjapapryka.com.pl

* Restauracja "PodKładka RestoBar", ul. Kolejowa 12, +48 87 441 16 06, podkladkarestobar.pl

* Restauracja "Porto", ul. Nadbrzeżna 5A, +48 87 428 11 12, restauracjaporto.com.pl

* Restauracja "Puzzle Smaku", Pasaż Portowy 11, +48 882 847 494, puzzlesmaku.pl

* Restauracja "Relax", ul. Białostocka 5a, +48 87 428 30 70

* Restauracja "Żółty Fotel", ul. Żeglarska 7/6, +48 87 732 70 88, zoltyfotel.pl 


KOZIN

* Restauracja "Oregano Resto&Bar", Kozin 4, +48 505 920 885


KRUKLANKI

* Restauracja "Pod Żubrem", ul. 22 Lipca 15, +48 87 421 70 48

* Zajazd nad Sapiną, ul. Wodna 7, tel. +48 509 645 740


KRUKLIN

* Restauracja "Pod Żurawiem", Kruklin 47, +48 87 734 12 00, mazurskiesiedliskokruklin.pl

MIŁKI

* Restauracja "Jagna", +48 87 421 10 21

* Restauracja "Makarina", +48 604 623 700, 48 606 105 399, makarina.pl

* Restauracja "Myśliwska", Wyszowate 44, +48 87 421 15 50, hotelmysliwski.pl

* Restauracja "Teresa", Marcinowa Wola 2, +48 87 421 16 44, pensjonatteresa.pl

* Zajazd Miłki, ul. Giżycka 6, +48 87 421 11 30, zajazdmilki.mazury.pl


WILKASY

* Restauracja "AZS Centrum", ul. Niegocińska 5, +48 87 428 07 00, azs-wilkasy.pl

* Restauracja "Fregata", ul. Olsztyńska 86, +48 87 428 02 02, pfregata.eu

* Restauracja Hotel Tajty**, ul. Przemysłowa 17, +48 87 428 01 94, hoteltajty.pl

* Restauracja "Świteź", ul. Niegocińska 7, +48 501 678 658, resortniegocin.pl 

 
  ©2007-2009 Centrum Promocji i Informacji Turystycznej